TAMBURMAJOR, 1800/1900-tal. Höjd 31 cm.

99489. TAMBURMAJOR, 1800/1900-tal. Höjd 31 cm.

Mahogny. Höjd 200 cm, bredd 76 cm, djup 27 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage.

Antal besök: 1 385