SALTKAR, ett par, gustavianskstil, nysilver, 1900-tal.

99435. SALTKAR, ett par, gustavianskstil, nysilver, 1900-tal.

Oval form. Uppsvängda hänklar. Kvadratisk fotplatta, kulfötter. Dekor av pärlband. Blå glasinsats.

Glasinsats med kantnagg. Behov av puts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 718