HYVELBÄNK, 1900-tal.

HYVELBÄNK, 1900-tal.
994192. HYVELBÄNK, 1900-tal.

Höjd 87 cm, bredd som på bild 222 cm, djup som på bild 85 cm.

Slitage, renoverad underhylla.

Gör en kostnadsfri värdering!
994192. HYVELBÄNK, 1900-tal.

Antal besök: 483