ERNST ÅKERBLADH. Olja på duk.

ERNST ÅKERBLADH. Olja på duk.
994178. ERNST ÅKERBLADH. Olja på duk.

Kvinnoprträtt. Signerad samt daterad -42. 82x65 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 631