MIKAEL FRYGELIUS. Stadsbild, färglitografi, signerad samt numrerad 101/310.

99413. MIKAEL FRYGELIUS. Stadsbild, färglitografi, signerad samt numrerad 101/310.

Motiv ca 61,5 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv ca 61,5 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 412