ERNST LINDGREN. Olja på duk, signerad 1944.

993748. ERNST LINDGREN. Olja på duk, signerad 1944.

Ca 60 x 68 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 60 x 68 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 956