GUNGHÄST, trä, 1900-tal.

GUNGHÄST, trä, 1900-tal.
993381. GUNGHÄST, trä, 1900-tal.

Höjd 86 cm.

Gunghästen lös fram, slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 86 cm.

Antal besök: 422