HENRI DE TOULOUSE LAUTREC. Utställningsaffisch, Nationalmuseum 26 Dec. 1967 - 3 Mars 1968.

99316. HENRI DE TOULOUSE LAUTREC. Utställningsaffisch, Nationalmuseum 26 Dec. 1967 - 3 Mars 1968.

100 x 70,5 cm.

Uppfodrad på pannå, slitage, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

100 x 70,5 cm.

Antal besök: 1 979