VÄGGTAVLA, trä, Barbara Bukowski Design.

993121. VÄGGTAVLA, trä, Barbara Bukowski Design.

Bemålad oval trätavla. Höjd 25 cm, längd 35 cm.

Slitage, främst av ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, främst av ram.

Antal besök: 4 081