LAMPETTER, ett par, keramik, 1940-tal.

99291. LAMPETTER, ett par, keramik, 1940-tal.

Höjd 38 cm.

Smärre nagg vid skruvhålet på en av lampetterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38 cm.

Antal besök: 778