KARL-ERIK EKSELIUS. Soffa samt fåtöljer, 3 delar, skinn och trä, 1960-tal.

992817. KARL-ERIK EKSELIUS. Soffa samt fåtöljer, 3 delar, skinn och trä, 1960-tal.

2 fåtöljer, rygghöjd ca 70 cm (inkl kudde/dyna)
soffa, rygghöjd ca 70 cm (inkl kudde/dyna), längd ca 200 cm.

ålders- och bruksslitage,några fläckar,invändig ersättning av bottenplatta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 622