992817. KARL-ERIK EKSELIUS. Soffa samt fåtöljer, 3 delar, skinn och trä, 1960-tal.
2 fåtöljer, rygghöjd ca 70 cm (inkl kudde/dyna)
soffa, rygghöjd ca 70 cm (inkl kudde/dyna), längd ca 200 cm.
ålders- och bruksslitage,några fläckar,invändig ersättning av bottenplatta.