JEAN-CHARLES CASTELBAJAC. Fåtölj, skinn, Ligne Roset, Frankrike, 1980/90-tal.

992809. JEAN-CHARLES CASTELBAJAC. Fåtölj, skinn, Ligne Roset, Frankrike, 1980/90-tal.

Rygghöjd ca 73 cm, längd ca 90 cm, bredd ca 87 cm.

Bruksslitage. Fläckar, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 772