SERVISDELAR 15 st, keramik, Klippan Keramik, 1900-talets senare del.

991959. SERVISDELAR 15 st, keramik, Klippan Keramik, 1900-talets senare del.

fat, diameter 36 cm
assietter 8 st, diameter 18 cm
skål/ljusstake, diameter 22 cm
muggar 5 st, höjd 8 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

fat, diameter 36 cm
muggar 5 st, höjd 8 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 2 857