SOFFBORD, "stockholm", Ikea.

SOFFBORD, "stockholm", Ikea.
991951. SOFFBORD, "stockholm", Ikea.

Ekfaner. Ett underliggande hyllplan. Längd 170. Bredd 60. Höjd 45 cm.

Bruksslitage. gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. gott skick.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 8 475