SÄNGAR, 2 st, nyrenässans, 1800-tal.

99191. SÄNGAR, 2 st, nyrenässans, 1800-tal.

Bäddmått ca 200 x 80 cm.

Gavlar saknas till en säng, slitage, skador, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bäddmått ca 200 x 80 cm.

Antal besök: 1 717