THOMAS FRISK. Färgetsning.

THOMAS FRISK. Färgetsning.
991916. THOMAS FRISK. Färgetsning.

Akropolis II. Signerad samt numrerad 57/90 ex. Daterad -81
Diameter 23 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 23 cm.

Gulnad.

Antal besök: 428