WALDO JOHNSSON, olja på duk, sign.

99171. WALDO JOHNSSON, olja på duk, sign.

Landskap med får. 57x76 cm.

Uppfordrad på duk samt krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap med får. 57x76 cm.

Antal besök: 738