991446. VINKYLARE och SMYCKESKRIN, nysilver 1900-talets förra hälft.

Skrin med blomsterdekor i relief 12 x 16 cm, vinkylare med dekor av Bacchushuvud höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
991446

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 192