BYRÅ, 1800-tal.

BYRÅ, 1800-tal.
99111. BYRÅ, 1800-tal.

Svängd form, längd 112, bredd 54, höjd 83 cm.

Slitage, repor, ställvist blekt.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
99111. BYRÅ, 1800-tal.

Nycklar saknas.

Antal besök: 760