LJUSKRONA, 1900-tal.

99052. LJUSKRONA, 1900-tal.

Prismor i form av droppar. Höjd ca 47 cm.

Omträdda prismor. Bruksslitage. Fläckar på lampskärmar.

Gör en kostnadsfri värdering!
99052. LJUSKRONA, 1900-tal.

Antal besök: 743