PINNSTOLAR, 8 st, trä, 1900-tal.

990525. PINNSTOLAR, 8 st, trä, 1900-tal.

Rygghöjd ca 76 cm.

Bruksskick. En stol limmad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 76 cm.

Bruksskick. En stol limmad.

Antal besök: 824