SOFFBORD, njurformat, omkring 1950-tal.

990514. SOFFBORD, njurformat, omkring 1950-tal.

Mahogny. Mässingskodda ben.
Längd 92,5, bredd 69, höjd 54,5 cm.

Slitage, stötmärken, avslag. Skiva med fläckar samt krackelerad lack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny. Mässingskodda ben.

Antal besök: 6 056