SNEDKLAFFSEKRETÄR, furu, omkring 1800.

99047. SNEDKLAFFSEKRETÄR, furu, omkring 1800.

Längd 108, bredd 47, höjd 106 cm.

Slitage, repor, renoverad och kompletterad, ett draghandtag löst, nyckel till klaff saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 777