HARALD WIBERG. Blyertsteckning, signerad och daterad 1985.

99031. HARALD WIBERG. Blyertsteckning, signerad och daterad 1985.

Landskap. 34 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Harald Wiberg (1908–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap. 34 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Harald Wiberg (1908–1986)

Antal besök: 1 793