GOLVLAMPA med prismor, 1900-talets andra hälft.

99019. GOLVLAMPA med prismor, 1900-talets andra hälft.

Gulmetall. Fem ljusarmar. Höjd 159 cm.

Bruksslitage, några prismor saknas.
en blomma med prismor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

en blomma med prismor saknas.

Antal besök: 1 051