SKRIVBORD, dubbelsidigt, industridesign, med bläckhorn, pennställ, 1930-40-tal.

98987. SKRIVBORD, dubbelsidigt, industridesign, med bläckhorn, pennställ, 1930-40-tal.

1 st Bord, med plats för två, längd 100 x 118, höjd 77 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 338