KAFFEKOPPAR MED FAT, 12 delar samt SMÅ FAT, 5 st, "Blå Blomst", Royal Copenhagen, Danmark, 1900-tal.

98976. KAFFEKOPPAR MED FAT, 12 delar samt SMÅ FAT, 5 st, "Blå Blomst", Royal Copenhagen, Danmark, 1900-tal.

12 kaffekoppar med fat. Koppens diameter 6,5, höjd 6 cm.
5 små fat, diameter ca 7,5 cm.
1:a sortering.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1:a sortering.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 978