ROBERT KLEMMER. SJÄLVPORTRÄTT.

989341. ROBERT KLEMMER. SJÄLVPORTRÄTT.

Signerat, numrerat 149/150, enligt uppgift utfört 1962, etsning, plåtyta ca 15,5x9 cm.
Proveniens: Arne Lindqvists samling konstnärssjälvporträtt.

Konstnärens förnamn felaktigt angivet på etiketten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 814