LJUSSTAKAR, ett par, mässing, 1900-tal.

98918. LJUSSTAKAR, ett par, mässing, 1900-tal.

Dekor i form av drakar. Märkta "85".

Höjd: 22 cm.

Bruksslitage, en skruv undertill saknas på den ena.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 22 cm.

Antal besök: 863