SKULPTUR och FLODHÄST, glas, Bland annat Boda Åfors Bertil Vallien, signerad.

988668. SKULPTUR och FLODHÄST, glas, Bland annat Boda Åfors Bertil Vallien, signerad.

Skulpturens höjd 9 cm
flodhäst längd 19 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skulpturens höjd 9 cm
flodhäst längd 19 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 732