BÅLSKÅLAR, 3 st, glas, 1900-talets första hälf.

98859. BÅLSKÅLAR, 3 st, glas, 1900-talets första hälf.

Diameter 26-40 cm.

Bruksslitage, nagg och sprickor, skador, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 26-40 cm.

Antal besök: 1 138