SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

988385. SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

Längd 140 cm, bredd 80 cm, höjd 55 cm.

Fanérskador, repor och hjul med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 265