KERAMIKFÖREMÅL, 22 delar, bl.a. Hald, Karlskrona.

98837. KERAMIKFÖREMÅL, 22 delar, bl.a. Hald, Karlskrona.

10 tallrikar, 8 djupa tallrikar, 2 terriner, 2 burkar med lock.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 649