Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
JK HARVEY. Efter. " Tvätterska " Olja på duk, bär signatur.
98830. JK HARVEY. Efter. " Tvätterska " Olja på duk, bär signatur.
70 x 60 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
70 x 60 cm.
Åldersslitage.
Auktionsverket Engelholm
1 941