JK HARVEY. EFTER. " Tvätterska " Olja på duk, bär signatur.

98830. JK HARVEY. EFTER. " Tvätterska " Olja på duk, bär signatur.

70 x 60 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 60 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 234