PARTI GRAFIK (4). Kompositioner. Färglitografier/träsnitt. Signerade.

98817. PARTI GRAFIK (4). Kompositioner. Färglitografier/träsnitt. Signerade.

Från 31x35 cm upp till till 35x34 cm.

Något gulnande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något gulnande.

Antal besök: 603