YTTERFODER, porslin, "Nang-King", Rörstrand, omkring 1900.

98777. YTTERFODER, porslin, "Nang-King", Rörstrand, omkring 1900.

Blomdekor mot blå bakgrund. Höjd ca 21 cm.

Slitage, repor/retusch.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor/retusch.

Antal besök: 1 138