VAS, porslin, jugend, Karl Lindström, Rörstrand, 1900-talets början.

98774. VAS, porslin, jugend, Karl Lindström, Rörstrand, 1900-talets början.

Dekor av svanar. Märkt Rörstrand KL 235. Höjd 26,5 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 3 228