PARTI GLAS, 5 delar, Iittala, bland annat ljusstakar "Festivo" Timo Sarpaneva.

98760. PARTI GLAS, 5 delar, Iittala, bland annat ljusstakar "Festivo" Timo Sarpaneva.

4 Ljusstakar Festivo, höjd 8 - 21 cm.
Skål, diameter.

Bruksslitage, skål med kantnagg, en av de lägsta ljusstakarna har fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, diameter.

Antal besök: 919