TAKLAMPA, Design Hans-Agne Jakobsson Ellysett Markaryd, 1900-talets andra hälft.

98744. TAKLAMPA, Design Hans-Agne Jakobsson Ellysett Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 48 cm.

Bruksslitage, enstaka märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 48 cm.

Bruksslitage, enstaka märken.

Antal besök: 12 305