SAMLING FIGURINER, 22 st, troll, konstmassa, Rolf Lidberg, RBA.

987047. SAMLING FIGURINER, 22 st, troll, konstmassa, Rolf Lidberg, RBA.

Höjd ca 10-21 cm.

Bruksslitage. Mindre/smärre skador kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10-21 cm.

Antal besök: 9 687