ERIC LOO. Olja på duk.

ERIC LOO. Olja på duk.
987017. ERIC LOO. Olja på duk.

Spanska fiskare. Signerad samt a tergo betitlad och daterad -58.
30x65 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

30x65 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 447