THOMAS FRISK. Färgetsning.

THOMAS FRISK. Färgetsning.
987014. THOMAS FRISK. Färgetsning.

"Akropolis V" Signerad samt numrerad 99/135 ex. Daterad -83.
48x39 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

48x39 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 434