FÅTÖLJ, "Vår Fru", Carl Malmsten.

98698. FÅTÖLJ, "Vår Fru", Carl Malmsten.

Randig klädsel. Brännmärkt

Ändring: ej ""Advokaten" utan "Vår Fru".

Omfattande slitage, klädsel med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Randig klädsel. Brännmärkt

Antal besök: 5 024