WALDI, tyg, Olympisk maskot, München, 1972.

986682. WALDI, tyg, Olympisk maskot, München, 1972.

Längd cirka 52 cm med svans.

Bruksslitage
Litet hål vid svansen
Lagningar av sömmar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd cirka 52 cm med svans.

Bruksslitage
Litet hål vid svansen
Lagningar av sömmar.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 8 261