Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
ERIK ALMGREN. Österlenlandskap. Olja på duk. Signerad E Almgren och daterad -44.
98656. ERIK ALMGREN. Österlenlandskap. Olja på duk. Signerad E Almgren och daterad -44.
38x46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
38x46 cm.
Garpenhus Auktioner
3 074