Garpenhus Auktioner
Konst
Övrigt
HULDA LINDGREN. Sovrummet. Applikation. Signerad H Lundgren och daterad -70.
98654. HULDA LINDGREN. Sovrummet. Applikation. Signerad H Lundgren och daterad -70.
39x62 cm.
Mindre håll.
Gör en kostnadsfri värdering!
39x62 cm.
Mindre håll.
Garpenhus Auktioner
1 222