LODREGULATOR, Gustav Becker, 1900-talets början.

986313. LODREGULATOR, Gustav Becker, 1900-talets början.

höjd ca 140 cm, bredd 40 cm.

bruksslitage, ej funktionstestad. glas med nagg. fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 140 cm, bredd 40 cm.

Antal besök: 716