SJ-LYKTA, 18/1900-tal.

986166. SJ-LYKTA, 18/1900-tal.

Nr 3784
Höjd ca 30,5 cm.

Ålders samt bruksslitage. Bucklor. glas med repa. Senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr 3784
Höjd ca 30,5 cm.

Antal besök: 647