CARL JOHANSSON. Bergslandskap, olja på duk, signerad och daterad.

98555. CARL JOHANSSON. Bergslandskap, olja på duk, signerad och daterad.

73 x 100 cm.

Krackelyrer, duklagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

73 x 100 cm.

Krackelyrer, duklagning.

Antal besök: 922